Sammenslutningen af
Alternative Behandlere
Klik her for menu »

Kontakt


Formand
Rie Brandenborg
Sct. Georgs Have 25
3060 Espergærde
formand@sabnyt.dk
Næstformand
Ulla Andrews
Marielystvej 1, st. th.
2000 Frederiksberg
ulla@sabnyt.dk

Medlem
Jette Skovgaard Laubacher
Hulebækvej 7
4350 Ugerløse
jette@sabnyt.dk
 
Medlem
Pia Mariah Hansen
Margrethevej 10
4690 Haslev
piamariah@sabnyt.dk
Medlem
Lilly Nilsson
Højbjerg Huse 4
8840 Rødkærsbro
lilly@sabnyt.dk
 
Medlem
Dorte Merete Malmgren
Hillerødvej 121
3300 Frederiksværk
dorte@dobima.dk

Forretningsfører
Søren Hansen
Åderupvej 34 B
4700 Næstved
Tlf. 53 53 05 30
sh@sabnyt.dk
Kasserer
Pia Mariah Hansen
Margrethevej 10
4690 Haslev
piamariah@sabnyt.dk

Sekretær
Laila Sonnichsen
SAB's Sekretariat
Østre Havnevej 12 - 1
4400 Kalundborg

Tlf.: 70 20 70 45 (10.00-12.00)
sekretariat@sabnyt.dk
 

 

 



Nyheder


Sekretariatet er lukket fredag, den 20. oktober og fredag, den 27. oktober

Ekspeditionstiden

Ekspeditionstiden i SAB's sekretariat er forlænget.
Ekspeditionstiden er ca. 15 hverdage ved nye ansøgere og 10 hverdage ved almindelige henvendelser.
Vi behandler din ansøgning/henvendelse så hurtigt som muligt.


SAB Nyt
 

Tilmelding til betalingsservice


Nu kan du tilmelde dig betalingsservice. Tryk venligst på linket herunder.
Kundenummer er lig dit medlemsnummer og skal oplyses.
Betalingsservice online tilmelding


Læs alle ..